041 4565 223 – posti@melojat.net
Saaristomeren Melojat - Etusivu

Yhteystiedot

Saaristomeren Melojat ry

Turun Soutu- ja Melontakeskus
Rykmentintie 55
20880 Turku
posti@melojat.net (myös talvisin)
p. 041 4565 223 (vuokraustoiminta, vain kesällä)

Toiminnanohjaaja Ella Lehtiö
p. 041 4565222 (vain kesällä)
(erityisjärjestelyt, kajakkikuljetukset, melontakokeilut yrityksille, kouluille yms.)

Karttalinkki


Hallitus

Puheenjohtaja Liisa Ruuhimäki, 040 842 1123, lruuhimaki@gmail.com

Varapuheenjohtaja Kai Tanskanen, kai.tanskanen@elisanet.fi

Jäsenet

Marja Koivunen, marjakoivunen@gmail.com

Leena Pitkänen, tiedotus@melojat.net

Kai Tanskanen, kai.tanskanen@elisanet.fi

Milla Järvipetäjä, milla.jarvipetaja@gmail.com

Tricia Honkasalo, tricia.honkasalo@gmail.com

Jari Uusitalo, jari.uusitalo@gmail.com

Sven Forsell

Jussi Paatonen

Vastuualueet

Avaimet Leena Pitkänen, lkpitkanen@gmail.com

Erityisryhmät (va.) posti@melojat.net 

Jäsensihteeri Sven Forsell, jasen@melojat.net

Kajakkipaikat Leena Pitkänen, avaimet@melojat.net

Kiinteistö Pekka Tulonen

Sihteeri Sven Forsell

Talous Marja Koivunen, Jussi Paatonen

Viestintä Leena Pitkänen

Jaostot

Retkijaosto

• Koulutusvastaava Milla Järvipetäjä, 050 5678319, milla.jarvipetaja@gmail.com
• Retkivastaava Esko Sorakunnas, 0400 868178, esko.sorakunnas@icloud.com
• Tiistaimelonnat Jouko Ketola, 0400 949 219, jouko.ketola@suomi24.fi
• Uimahallitreenit Kai Tanskanen, 040 502 2235, kai.tanskanen@elisanet.fi
• Koskimelonta Henrik Kronholm, 0400 764 401, jhmkronholm@gmail.com
• Avokanoottimelonta Kristian Vuorilehto, 050 557 5737, puheenjohtaja@melojat.net

Nuorisojaosto

Kilpajaosto