041 4565 223 – posti@melojat.net
Saaristomeren Melojat - Etusivu

Yhteystiedot

Saaristomeren Melojat ry

Turun Soutu- ja Melontakeskus
Rykmentintie 55
20880 Turku
posti@melojat.net
p. 041 4565 223 (vuokraustoiminta, vain kesällä)

Toiminnanohjaaja Mette Hämeenaho
p. 041 4565222
(erityisjärjestelyt, kajakkikuljetukset, melontakokeilut yrityksille, kouluille yms.)

Karttalinkki


Hallitus

Puheenjohtaja Kristian Vuorilehto, 050 557 5737, puheenjohtaja@melojat.net

Varapuheenjohtaja Liisa Ruuhimäki, 040 842 1123, lruuhimaki@gmail.com

Jäsenet

Timo Isomaa, timo.isomaa@gmail.com

Marja Koivunen, marjakoivunen@gmail.com

Leena Pitkänen, tiedotus@melojat.net

Kai Tanskanen, kai.tanskanen@elisanet.fi

Petra Tuomisto, jasen@melojat.net

Kaisa Vartio, kaisa.vartio@gmail.com

Milla Järvipetäjä, milla.jarvipetaja@turkuamk.fi

Vastuualueet

Avaimet Kaisa Vartio

Erityisryhmät Petra Tuomisto

Jäsensihteeri Petra Tuomisto

Kajakkipaikat Kaisa Vartio

Kiinteistö Pekka Tulonen

Sihteeri Liisa Ruuhimäki

Talous Marja Koivunen, Jussi Paatonen

Viestintä Leena Pitkänen

Jaostot

Retkijaosto

• Koulutusvastaava Esko Sorakunnas, 0400 868 178, esko.sorakunnas@icloud.com
• Retkivastaava Peter Nylund, 040 867 5058, petnylund@gmail.com
• Tiistaimelonnat Jouko Ketola, 0400 949 219, jouko.ketola@suomi24.fi
• Uimahallitreenit Kai Tanskanen, 040 502 2235, kai.tanskanen@elisanet.fi
• Koskimelonta Henrik Kronholm, 0400 764 401, jhmkronholm@gmail.com
• Avokanoottimelonta Kristian Vuorilehto, 050 557 5737, puheenjohtaja@melojat.net

Nuorisojaosto

Kilpajaosto