Yhteystiedot

Saaristomeren Melojat ry

Turun Soutu- ja Melontakeskus
Rykmentintie 55
20880 Turku
041 4565 223 (vain kesällä)
smm.toimisto@gmail.com
Karttalinkki


Hallitus

Puheenjohtaja Kristian Vuorilehto, 050 557 5737, puheenjohtaja@melojat.net

Varapuheenjohtaja Timo Isomaa, timo.isomaa@gmail.com

Jäsenet

Miika Dietrich, 040 480 3067, miika.dietrich@gmail.com

Marja Koivunen, 044 217 5209, marjakoivunen@gmail.com

Jussi Paatonen, 041 440 0730, jussi.paatonen@melojat.net

Leena Pitkänen, tiedotus@melojat.net

Kai Tanskanen, 040 502 2235, kai.tanskanen@elisanet.fi

Petra Tuomisto, jasen@melojat.net

Kaisa Vartio, kaisa.vartio@gmail.com

Vastuualueet

Avaimet Marja Koivunen

Erityisryhmät Petra Tuomisto

Jäsensihteeri Petra Tuomisto

Kajakkipaikat Marja Koivunen

Kiinteistö Pekka Tulonen

Sihteeri Marja Koivunen

Talous Marja Koivunen, Jussi Paatonen

Veneet, auto, trailerit Miika Dietrich

Viestintä Leena Pitkänen

Jaostot

 

Retkijaosto Kristian Vuorilehto, 050 557 5737, puheenjohtaja@melojat.net

Koulutusvastaava Esko Sorakunnas, 0400 868 178, esko.sorakunnas@icloud.com

Retkivastaava Peter Nylund, 040 867 5058, petnylund@gmail.com

Tiistaimelonnat Jouko Ketola, 0400 949 219, jouko.ketola@suomi24.fi

Uimahallitreenit Kai Tanskanen, 040 502 2235, kai.tanskanen@elisanet.fi

Nuorisojaosto Miika Dietrich, 040 480 3067, miika.dietrich@gmail.com

Kilpajaosto Pekka Tulonen, 044 373 9690, pekka.tulonen@pit.fi

Avokanoottijaosto Maarit Suomi, 040 513 7504, maarit.suomi@kolumbus.fi

Koskijaosto Henrik Kronholm, 0400 764 401, jhmkronholm@gmail.com