Yhteystiedot

Saaristomeren Melojat ry

Turun Soutu- ja Melontakeskus
Rykmentintie 55
20880 Turku
041 4565 223 (vain kesällä)
posti@melojat.net
Karttalinkki

 


Hallitus

 

Puheenjohtaja Kristian Vuorilehto, 050 557 5737, puheenjohtaja@melojat.net

Varapuheenjohtaja Timo Isomaa, timo.isomaa@gmail.com

Jäsenet

Marja Koivunen, 044 217 5209, marjakoivunen@gmail.com

Jussi Paatonen, 041 440 0730, jussi.paatonen@melojat.net

Leena Pitkänen, tiedotus@melojat.net

Kai Tanskanen, 040 502 2235, kai.tanskanen@elisanet.fi

Pekka Tulonen, 044 373 9690, pekka.tulonen@gmail.com

Petra Tuomisto, jasen@melojat.net

Kaisa Vartio, kaisa.vartio@gmail.com

 

Vastuualueet

 

Avaimet Marja Koivunen

Erityisryhmät Petra Tuomisto

Jäsensihteeri Petra Tuomisto

Kajakkipaikat Marja Koivunen

Kiinteistö Pekka Tulonen

Sihteeri Marja Koivunen

Talous Marja Koivunen, Jussi Paatonen

Veneet, auto, trailerit Kai Tanskanen

Viestintä Leena Pitkänen

 

Jaostot

 

Retkijaosto Kristian Vuorilehto, 050 557 5737, puheenjohtaja@melojat.net

Koulutusvastaava Esko Sorakunnas, 0400 868 178, esko.sorakunnas@icloud.com

Retkivastaava Peter Nylund, 040 867 5058, petnylund@gmail.com

Tiistaimelonnat Jouko Ketola, 0400 949 219, jouko.ketola@suomi24.fi

Uimahallitreenit Kristian Vuorilehto, 050 557 5737, puheenjohtaja@melojat.net

Nuorisojaosto Mia Dietrich-Isomaa, 041 456 5222, mia.dietrich@melojat.net

Kilpajaosto Pekka Tulonen, 044 373 9690, pekka.tulonen@pit.fi

Avokanoottijaosto Maarit Suomi, 040 513 7504, maarit.suomi@kolumbus.fi

Koskijaosto Henrik Kronholm, 0400 764 401, jhmkronholm@gmail.com