Yhteystiedot

Saaristomeren Melojat ry

Turun Soutu- ja Melontakeskus
Rykmentintie 55
20880 Turku
041 4565 223 (vain kesällä)
smm.toimisto@gmail.com
Karttalinkki


Hallitus

Puheenjohtaja Kristian Vuorilehto, 050 557 5737, puheenjohtaja@melojat.net

Varapuheenjohtaja Timo Isomaa, timo.isomaa@gmail.com

Jäsenet

Miika Dietrich, 040 480 3067, miika.dietrich@gmail.com

Marja Koivunen, marjakoivunen@gmail.com

Liisa Ruuhimäki, lruuhimaki@gmail.com 

Leena Pitkänen, tiedotus@melojat.net

Kai Tanskanen, 040 502 2235, kai.tanskanen@elisanet.fi

Petra Tuomisto, jasen@melojat.net

Kaisa Vartio, kaisa.vartio@gmail.com

Vastuualueet

Avaimet Kaisa Vartio

Erityisryhmät Petra Tuomisto

Jäsensihteeri Petra Tuomisto

Kajakkipaikat Kaisa Vartio

Kiinteistö Pekka Tulonen

Sihteeri Liisa Ruuhimäki

Talous Marja Koivunen, Jussi Paatonen

Veneet, auto, trailerit Miika Dietrich

Viestintä Leena Pitkänen

Jaostot

 

Retkijaosto

Koulutusvastaava Esko Sorakunnas, 0400 868 178, esko.sorakunnas@icloud.com
Retkivastaava Peter Nylund, 040 867 5058, petnylund@gmail.com
Tiistaimelonnat Jouko Ketola, 0400 949 219, jouko.ketola@suomi24.fi
Uimahallitreenit Kai Tanskanen, 040 502 2235, kai.tanskanen@elisanet.fi
Koskimelonta Henrik Kronholm, 0400 764 401, jhmkronholm@gmail.com
Avokanoottimelonta Kristian Vuorilehto, 050 557 5737, puheenjohtaja@melojat.net

Nuorisojaosto

  • Miika Dietrich, 040 480 3067, miika.dietrich@gmail.com
  • Iida Kuuva, 0408421383, iida.kuuva@@gmail.com (käytännön toiminta)

Kilpajaosto